Ginkgo-biloba působí nejen na vaši mysl

Znáte to také? S věkem člověk začíná postupně ztrácet paměť, existuje však jeden strom, jenž vám může pomoci následky stárnutí oddálit. Zároveň však dokáže posílit i další funkce orgánů v lidském těle a má dobrý vliv i na organismus jako takový. Ptáte se, o jaký zázračný strom se jedná? Je to jinan dvoulaločný, jenž je však známější pod názvem

ginkgo-biloba. Prospěšné našemu zdraví jsou zejména listy tohoto stromu. Obliba ginkgo-biloby neustále roste a my se teď podíváme, na co všechno má blahodárný vliv, jaké látky obsahuje a jistě si zodpovíme i některé další otázky.

Jaké látky můžeme najít v listu ginkgo-biloby?

Listy jinanu dvoulaločného jsou bohaté na mnoho látek, avšak nejprospěšnější jsou nám asi flavonoidy. Tyto látky naše tělo ochrání před velkým množstvím onemocnění, jež jsou zapříčiněna volnými radikály. Příkladem nám může být například rakovina. Ginkgo-biloba dokáže tomuto onemocnění aktivně předejít tím, že zachytí volné radikály a nepustí je dovnitř organismu.

Avšak flavonoidy nejsou jedinými blahodárnými látkami, dále pak můžeme jmenovat například terpeny a ginkgolidy. Tyto látky vám zaručí průchodnost cév, působí totiž proti vytváření sraženin v krvi a tím pádem se zlepšuje prokrvení celého organismu, zároveň zvyšuje funkci mozku a s tím souvisí i zlepšení paměti. Krev se vám dostane do končetin, do mozku, ale hlavně k srdci.

Proti čemu můžeme ginkgo-bilobu užívat?

Ginkgo-biloba jen lékaři často doporučována při problémech s cévami. Používat ji můžete, pokud se vám začnou tvořit křečové žíly. Také je ji vhodné použít k léčbě kornatění žil a dalších cévních onemocnění, jež by mohly být příčinou toho, že se krev nemůže dostat k mozku. Důsledky takovýchto problémů jsou nedozírné. Nemocný ztrácí postupně paměť a zároveň může dojít třeba i k mrtvici.

Dá se jmenovat spousta dalších možností, kdy je žádoucí nasadit léčbu ginkgo-bilobou. Vždy jsou ale původní příčinou onemocnění problémy s cévami. Jedná se zejména o studené nohy a ruce, u rukou může docházet k změnám barvy, jež provází velké bolesti. Nemocní pak mají také neustálý pocit, že slyší šum.

Listy stromu se však těší i velké oblibě v případech, kdy je nutno vyřešit problémy v sexuální oblasti. I zde však jde o potíže s prokrvením intimních partií. Nemocný často nemá z intimních chvilek žádný požitek.

V jaké podobě najdeme ginkgo-bilobu?

Na trhu existuje velké množství preparátů, které obsahují aktivní výtažky z listů jinanu dvoulaločného. Jedná se zejména o tablety, často jde o doplňky stravy, jež jsou obohacené i o spoustu další zdraví prospěšných látek. Většina tablet je zaměřena na zlepšení prokrvení, avšak najdete i takové, jež se snaží kromě žádoucího prokrvení vyrovnat nervový systém a poskytnout mu maximální výživu.

Léčiva se prodávají v různě velkých balíčkách, některé obsahují 60 tablet, jiné 100, ale najdete třeba i maxi balení obsahující 120 či 360 tobolek. Od počtu tabletek, obsahu zdraví prospěšných látek a kvality se pak odvíjí i cenová hladina produktu. Můžete tedy zakoupit produkt za 150 korun, ale jiný se může cenově vyhoupnout i k 1000 Kč.

Závěrem

Zkuste zainvestovat do svého zdraví a pořiďte si produkt s výtažkem z ginkgo-biloby, garantujeme vám, že nebudete zklamáni. Pomůžete svému tělu zabránit v tvoření krevních sraženin, které mohou vážně ohrozit váš nervový systém, paměť a váš život celkově.

Novinky E-mailem

Přihlašte se k odběru novinek. Budeme vám zasílat zajímavé články a novinky.

Novinky E-mailem

Přihlašte se k odběru novinek. Budeme vám zasílat zajímavé články a novinky.