Magické tělové svíce

Tělové svíce jsou odedávna používány po celém světě. První jednoduché svíce byly tvořeny z listů rostlin, kůry a podobně, které se namáčely do včelího vosku. Princip komínového efektu se využívá i do dnešních dnů, jen svíce se trošku změnily.

Práci se svícemi zvládne každý

Využívání přírodního způsobu léčby jako doplňku ke klasické medicíně je v dnešní době velmi vyhledávaná. Stále se hledají způsoby jak podpořit zdraví nebo urychlit léčbu nemocí.
Terapie tělovými svícemi je velmi příjemná a účinná. Ačkoliv jsou svíce běžně dostupné, je potřeba s nimi umět správně zacházet. Ne snad proto, že by vám mohly ublížit, ale aby byl účinek svící dlouhodobý a splnil vaše očekávání, je lepší se se svícemi naučit správně pracovat.
Svíce pak využijete běžně pro sebe i celou vaši rodinu nebo známé, nebo jako podporu masáží, terapií, kosmetiky, relaxace a podobně.

Účinek zaručen

Kde svíce účinně pomáhají? Nejčastěji se používají při problémech s usazenou rýmou, bolestech uší, menstruačních bolestech nebo bolestech kloubů a zad. Velmi dobré účinky jsou ale rovněž zaznamenány u aplikace při bolestivé menstruaci, bolesti zubů nebo svalového napětí.
Tělové svíce oceníte v každém věku u dětí i seniorů. Měla by být součástí běžné domácí lékárničky.

Na kvalitě záleží

A co k tomu říká terapeutka Lucie Balážová, která se zabývá i výrobou tělových a ušních svící? „Dbáme na perfektní kvalitu. S tělovými svícemi máme dlouholeté zkušenosti. Jelikož jsme nároční na kvalitu produktů, začali jsme po několika letech vyrábět svíce pod vlastní značkou, která zajišťuje kvalitu. Dbáme na to, aby veškerý materiál používaný při výrobě svící byl v nejvyšší kvalitě. Do svící není přidávaný žádný parafín, jsou vyrobeny čistě z včelího vosku, nejsou ničím přibarvovány“.

Závěrem

„Práce s našimi svícemi je radost“, říká Lucie. Pravidelně pořádáme školení jak se svícemi pracovat. Školení je rozděleno do základního semináře a pak na semináře navazující. Není nutné absolvovat všechny semináře. Základní seminář je určen pro všechny zájemce, kteří se chtějí se svícemi naučit pracovat. Nerozlišujeme amatéry a profesionály. Vždy v malém počtu účastníků. Další informace o tělových svících a ušních svících se kterými pracuje Lucie najdete zde: www.telove-svice.cz

Novinky E-mailem

Přihlašte se k odběru novinek. Budeme vám zasílat zajímavé články a novinky.

Novinky E-mailem

Přihlašte se k odběru novinek. Budeme vám zasílat zajímavé články a novinky.